Унітаз підвісний безободковый FlashClean з сидінням мікроліфт AM.PM C801700SC Like
Ультрамодний дизайн Dynamic Organic: з першого погляду підкорює обтічними природними формами та гармонійними пропорціями в поєднанні з лаконічністю ліній.
FlashClean - нове покоління безободковых унітазів без використання пластику: 100% гігієнічності, 0% бризок.
Комплектується сидінням з механізмом плавного зачинення: механізм розрахований на 100 000 закривань.
Материал сиденья Дюропласт устойчив к появлению царапин, а крепления из нержавеющей стали прослужат не менее 10 лет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Так |
| Вага | 22.5 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 556 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Комплектація | |
| Мікроліфт | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 568 ₴











