Ультрасучасний стиль Dynamic Organic: вперше модний дизайнерський унітаз в доступному сегменті. Вивірені пропорції бачка в поєднанні з ультратонкої кришкою – трендові деталі, характерні для преміальних сегментів.
Поєднання естетики і максимально комфорту за рахунок збільшеної висоти і ширини чаші.
Спеціально сконструйоване сидіння з механізмом плавного зачинення в дизайні Wrap Over: кришка повністю закриває сидіння і є продовженням дизайну чаші.
Комплектується сидінням з механізмом плавного зачинення: механізм розрахований на 100 000 закривань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Вага | 41 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Комплектація | |
| Мікроліфт | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 617 ₴










