Вивірений геометричний дизайн: ідеально рівні поверхні, характерні для преміального сегмента.
Унікальний малюнок діаметр форсунок – дизайн рівномірний розподіл води при будь-якому натиску і забезпечує максимум задоволення від душу.
Інтенсивний напір навіть при низькому тиску в системі: інноваційна функція Air In збільшує напір вдвічі, при цьому скорочуючи витрату води на 30%. Результат – економія коштів, турбота про екологію, а головне – непередаване задоволення від прийняття душу.
5 режимів ручного душу: Spray, Киплячому, EnerJet, Spray+Киплячому, Spray+EnerJet з інноваційним перемикачем режимів Turning Switch.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів струменя | 5 |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Стан | Новий |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Ширина | 110.8 мм |
| Комплектація | |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Мильниця | Так |
| Поличка | Ні |
| Ручний душ | Так |
| Змішувач | Ні |
| Шланг | Так |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Функція економії води | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 341 ₴










