Душовий комплект AM.PM F0170A000 Spirit 2.0
Вивірений геометричний дизайн: ідеально рівні поверхні, характерні для преміального сегмента.
Унікальний малюнок діаметр форсунок – дизайн рівномірний розподіл води при будь-якому натиску і забезпечує максимум задоволення від душу.
Інтенсивний напір навіть при низькому тиску в системі: інноваційна функція Air In збільшує напір вдвічі, при цьому скорочуючи витрату води на 30%. Результат – економія коштів, турбота про екологію, а головне – непередаване задоволення від прийняття душу.
3 режимів ручного душу: Spray, EnerJet, Spray+ Massage з інноваційним перемикачем режимів Spimple Switch Push.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.827 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Матеріал душової системи | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Ні |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Ручний душ | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Функція економії води | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 871 ₴











