Тотальний дизайн в дії: усі деталі душової системи – від пропорцій ручного і верхнього душею до малюнка розташування форсунок на лейках – підпорядковані єдиній дизайн-концепції колекції Gem.
Інтенсивний напір навіть при низькому тиску в системі: інноваційна функція Air In збільшує напір вдвічі, при цьому скорочуючи витрату води на 30%. Результат – економія коштів, турбота про екологію, а головне – непередаване задоволення від прийняття душу.
Диаметр душевых леек (верхний душ 220 мм и ручной душ 110 мм) позволит ощутить преимущества тропического душа даже в стандартной ванной, тогда как увеличенная длина шланга 1750 мм обеспечит свободу движений во время принятия душа.
Продуманные детали для удобства использования: телескопическая поворотная штанга регулируется по высоте в диапазоне от 800 до 1200 мм, обеспечивая комфорт для людей любого роста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал душової системи | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Ручний душ | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1460 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 552 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
- Ціна: 8 636 ₴











