Хто сказав, що всі змішувачі повинні працювати однаково? Незвичайна ручка управління змішувача Spirit V2.0 — це переворот в дизайні! Революційний підхід до управління дозволяє вийти на абсолютно новий рівень функціональності.
Інноваційне інтуїтивне управління: ручка модного органічної форми неймовірно зручно лягає в долоню і дозволяє керувати потоком води рухом «від себе», реагуючи на найменший імпульс.
Ультраплавный хід ручки: джойстиковый картридж останнього покоління контролює тиск і температуру з дивовижною точністю.
Нахил і плавний вигин корпусу змішувача з однієї сторони надають особливу динаміку дизайну, з іншого — забезпечують зручність використання на високій раковині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 128 мм |
| Висота виливу | 71 мм |
| Глибина | 154 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 32 мм |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 852 ₴










