Змішувач для раковини AM.PM F71A02100 Spirit 2.1
Друге покоління колекції-бестселера в середньому сегменті: лінійка пройшла повний рестайлінг і модернізацію, щоб вразити вас своїм сучасним дизайном, кожен вигин ретельно продуманий і доведений до досконалості.
Ергономічність: бездоганно продумана форма ручки ідеально лягає в долоню. Нахил і плавний вигин корпусу змішувача забезпечують зручність використання на високій раковині.
Эксклюзивная разработка: специально спроектированный для АМ.РМ керамический картридж SoftMotion 35 мм обеспечивает оптимальную регулировку температуры, а также позволяет выдерживать любые перепады давления.
Точная инженерия для Вашего комфорта: благодаря обширной зоне движения ручки управлять температурой воды еще проще.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.88 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 114 мм |
| Висота виливу | 96 мм |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр монтажних отворів | 32 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 328 ₴









