Змішувач для душу AM.PM F71A20000 Spirit 2.1
7 067 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: F71A20000
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Друге покоління колекції-бестселера в середньому сегменті: лінійка пройшла повний рестайлінг і модернізацію, щоб вразити вас своїм сучасним дизайном, кожен вигин ретельно продуманий і доведений до досконалості.
Ергономічність: бездоганно продумана форма ручки ідеально лягає в долоню.
Ексклюзивна розробка: спеціально спроектований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.
Точна інженерія для Вашого комфорту: завдяки великій зоні руху ручки управляти температурою води ще простіше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.38 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Глибина | 149 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 067 ₴










