Вперше модний дизайнерський змішувач у доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми у поєднанні з чіткими лініями, що доведені до досконалості людиною.
Максимальний комфорт: плавне обертання повортного виливу в будь-якому напрямку забезпечує неперевершене задоволення від використання і зручність у роботі на кухні.
Ексклюзивна розробка: спеціально спроектований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.
Розроблений з урахуванням ваших потреб і особливостей різних просторів. Високий вилив змішувача Like ідеально підійде для будь-якої раковини допоможе вам з легкістю впоратись з такими задачами, як наповнення великих ємностей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 241 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватный |
| Монтаж | На стільницю |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма излива | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Да |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Немає |
| Покриття | Нікель-хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Длина излива | 204 мм |
| Висота виливу | 245 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 34 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
- Ціна: 5 764 ₴









