Змішувач для душу, що монтується в стіну AM.PM Like F8075000
7 059 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: F8075000
Ультрасучасний стиль Dynamic Organic: вперше модний дизайнерський змішувач в доступному сегменті;
Інтуїтивне управління: ергономічна форма і розташування рукояток забезпечують максимальний комфорт при регулюванні;
Інноваційний картридж: спеціально спроектований керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує точність регулювання температури;
Продумана конструкція: сполучення рукояток і декоративних частин максимально захищає внутрішні порожнини від потрапляння води і забруднень, а дренажні канали забезпечать вихід конденсату зі стіни назовні;
Безшумна робота: багатоступенева система шумозаглушення в комбінації з MultiDock знижують рівень шуму до мінімального рівня;
Турбота про безпеку: виготовлені з екологічною і безпечною латуні зі зниженим вмістом свинцю;
Надійність на 700%: протестовані на 500 000 циклів включення, що більш ніж в 7 разів перевищує європейські стандарти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
- Ціна: 7 059 ₴











