Вивірений геометричний дизайн: ідеальні грані, характерні для всієї колекції - модна форма і додатковий об’єм.
Одна з найбільш зручних ванн на ринку: розроблений спільно з провідними терапевтами кут нахилу спинки 125 ° забезпечує оптимальну підтримку спини і максимальне занурення в воду.
Надзвичайно містка: завдяки ультратонким бортам збільшений внутрішній об’єм робить процес прийняття ванни комфортним для людини будь-якої комплекції.
Покращена технологія виробництва: завдяки використанню багатопрофільного композитного матеріалу поліуретану і посиленому борту ванна на 30% міцніше стандартного армування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 17 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 225 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 550 ₴









