Вперше у доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми у поєднанні з чіткими лініями, що доведені до досконалості людиною. Ванна Like здатна стати центром дизайну всієї ванної кімнати – не просто утилітарна річ, а й дизайнерський продукт.
Витончені деталі: ергономічний підголівник – висхідний тренд у дизайні з преміального сегменту і додаткове розслаблення шиї.
Одна з найзручніших ванн на ринку: кут нахилу спинки 125°, розроблений спільно з провідними терапевтами, забезпечує оптимальну підтримку спини і максимальне занурення у воду.
Незвичайно містка: збільшений внутрішній об’єм при стандартних зовнішніх габаритах завдяки ультратонким бортам робить процес прийняття ванни комфортним для людини будь-якої комплекції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 20 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 206 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 719 ₴










