Декоративно-захисний екран маскує системи зливу-переливу, водопровідних і каналізаційних труб.
Міцний матеріал стійкий до механічних пошкоджень, дії вологи і засобів побутової хімії.
Поверхня добре миється, зберігає глянцевий блиск і білизну весь період експлуатації.
Екран знімається при необхідності отримати доступ під ванну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал огорожі | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 823 ₴





