Тумба з раковиною підвісна, 60 см AM.PM M70-FUX0602-WC0602-38 Spirit
Кожна деталь меблів Spirit зробить вашу ванну кімнату особливою. Ця колекція ідеально підійде для людей, що люблять сучасний дизайн і максимальну функціональність.
Витонченість в деталях: зручні інтегровані в фасад ручки підкреслюють єдину дизайнерську концепцію всієї колекції.
Саме м'яке відкривання і закривання ящиків в класі: напрямні прихованого монтажу з системою м'якого закривання soft close.
Екологічно чисті довговічні і поліакрилові емалі – спеціальна технологія фарбування в 7 шарів перевершує технологію нанесення автоемалі у провідних німецьких марок і забезпечує насичений колір протягом всього терміну служби (мінімум 10 років).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 20 кг |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Раковина | порцеляна |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 541 ₴










