Змішувач для кухні з гнучким виливом AM.PM Like F8013000
Стильний і функціональний змішувач для кухні з професійним виливом.
Гнучкий вилив значно розширює зону використання змішувача, гарантує легкий догляд за мийкою і наповнення ємностей будь-якої висоти. Вилив виготовлений з термостійкого силікону. Силікон абсолютно безпечний при контакті з водою, т. к. у складі силікону відсутні шкідливі для здоров'я токсичні компоненти. Гладкий силіконовий вилив стійкий до забруднень - легкий догляд. Вилив зносостійкий і стійкий до перегинів.
Лійка з нержавіючої сталі оптимального розміру для зручного хвату.
Тримач виливу виготовлений з удароміцного ABS-пластика, відмінно переносить вплив вологи і миючих засобів.
Ручка-стік сконструйована під руку, не брудниться, легко управляється і забезпечує тонку настройку потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 195 мм |
| Висота виливу | 191 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Глибина | 237 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр монтажних отворів | 30 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
- Ціна: 8 310 ₴











