Змішувачі X-Joy - по-справжньому дизайнерські продукти в своєму ціновому сегменті. Розроблені дизайн-агентством GP designpartners з Австрії, в 2019 році змішувачі були удостоєні престижної премії Red Dot Design Awards, знака якості, відомого всьому світу. Зручна ручка-стик - стилеобразуючий елемент колекції і яскрава деталь ванної кімнати.
Ідеальна геометрія, розроблена за стандартом SA (Smart Angle) - математично вивірене співвідношення висоти змішувача, довжини виливу і нахилу корпусу для зручного використання на раковині розміром від 50 до 120 см. Змішувач X-Joy обладнаний спеціально спроектованим для AM.PM керамічним картриджем SoftMotion 35 мм, який забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.Корпус змішувача X-Joy виготовлений за принципом цілісного лиття з латуні.
Покриття Everlast - вдвічі перевищує галузеві стандарти по міцності і зносостійкості. Ювелірний блиск і міцність покриття досягаються за стандартом Chrome plating standard NSS 80H.
Окрема гарантія на корпус і покриття - 10 років, в два рази більше ніж прийнято за європейськими стандартами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 149 мм |
| Висота виливу | 79 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 38 мм |
| Довжина виливу | 133 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Ширина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | X-S Joy |
- Ціна: 4 004 ₴









