Змішувачі X-Joy були створені для того, щоб ставити нові стандарти і радувати вас кожен день! Ультрамодний дизайн ручки надає змішувача додаткову динаміку і дарує неперевершену легкість управління. Ви відчуєте це з першого дотику.
Точна інженерія для Вашого комфорту: завдяки великій зоні руху ручки управляти температурою води стало ще простіше.
Змішувач X-Joy обладнаний спеціально спроектованим для AM.PM керамічним картриджем SoftMotion 35 мм, який забезпечує оптимальну регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.
Корпус змішувача X-Joy виготовлений за принципом цілісного лиття з латуні. Покриття Everlast – вдвічі перевищує галузеві стандарти по міцності і зносостійкості. Ювелірний блиск та міцність покриття досягаються за стандартом Chrome plating standard NSS 80H.
Окрема гарантія на корпус і покриття – 10 років, в два рази більше ніж прийнято за європейськими стандартами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 178 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | X-S Joy |
- Ціна: 5 415 ₴











