


Каркас для ванни 170х75 см AM.PM W72A-170-075W-R2 Spirit
3 909 ₴
- В наявності
- Код: W72A-170-075W-R2
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорсткий сталевий каркас стійкий до підвищених навантажень і деформації.
Унікальне порошкове напилення наділяє покриття високими захисними властивостями і підтримує естетичний зовнішній вигляд конструкції.
Всі з'єднання виконані з анодованого або оцинкованого матеріалу, стійкого до зовнішніх впливів.
Конструкція оптимально розподіляє навантаження по чаші, виключаючи прогини і пошкодження корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Колекція | Spirit |
| Матеріал ванни | Сталева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 909 ₴


