Вперше інноваційний змішувач з унікальними технологіями у масовому сегменті;
Інтуїтивна зрозуміла система управління TouchReel для включення/вимикання змішувача одним натисненням;
Максимально просте управління температурою води для тих, хто не хоче нічого налаштовувати;
Идеальная геометрия, разработанная по стандарту SA (Smart Angle) – математические выверенное соотношение высоты смесителя, длины излива и наклона корпуса для удобного использования на умывальнике любого размера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Висота виливу | 101 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 39 мм |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 207 ₴











