Екстраординарний дизайн: інноваційний контролер з колірною LED-індикацією температури води;
Технологія TouchReel забезпечує інтуїтивне керування потоком та температурою води легким натисканням і поворотом;
Можливість тонкої настройки температури: повний оборот контролера змінює її на 8°С;
Режим термодезинфекции: рекомендований для очищення внутрішніх частин змішувача після тривалої перерви у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Термостат | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 161 мм |
| Висота виливу | 101 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 39 мм |
| Довжина виливу | 167 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 023 ₴











