Мінімалістичний дизайн Hi-Tech;
Ексклюзивний слайдер AM.PM: для фіксації необхідно всього пів-обороту;
Три режими ручного душу: Spray, EnerJet, Spray + Massage;
Дивно тактильний ручний душ за рахунок матеріалу поверхні soft touch.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.827 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Ручний душ | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 294 ₴










