Душова система з термостатом AM.PM Inspire 2.0 F0750A400
38 238 ₴
- В наявності
- Код: F0750A400
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова система Inspire V2.0 - це новий рівень задоволення від прийняття душу завдяки можливості індивідуального налаштування;
Ви можете управляти верхнім і ручним душами за допомогою зручних контролерів, розташованих на передній панелі;
Вмикайте воду легким натисканням, міняйте напір плавним поворотом ручки - і насолоджуйтеся ідеальним душем знову і знову, адже система запам'ятовує вибрані вами параметри;
Продукт оснащений термостатичним змішувачем для підтримки постійної температури води;
Верхня частина змішувача виконана з глянцевого скла і є інтегрованою поличкою для потрібних дрібниць при прийомі душу;
Дивовижно тактильний ручний душ за рахунок матеріалу поверхні soft touch.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Ручний душ | Так |
| Шланг | Так |
| Додаткові функції | |
| Верхній душ з підсвічуванням | Ні |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Ні |
| Ручний душ регульований по висоті | Ні |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Система очищення | Ні |
| Функція економії води | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1460 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 238 ₴









