Аксесуари Inspire V2.0 – ще одна відсилання до Hi-Tech дизайну;
Обтічна форма і стильні елементи з ультратонкого надміцного скла нагадують сучасні смартфони зовні і тактильно;
Продуманий дизайн і дивовижні деталі – відділення для зберігання у тримачі для туалетного паперу;
Максимальна наповненість колекції аксесуарів для завершеного образу ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Матеріал | Метал |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 557 ₴










