Аксесуари Inspire V2.0 – ще одна відсилання до Hi-Tech дизайну;
Обтічна форма і стильні елементи з ультратонкого надміцного скла нагадують сучасні смартфони зовні і тактильно;
Продуманий дизайн і дивовижні деталі – наприклад, відділення для зберігання у тримачі для туалетного паперу;
Максимальна наповненість колекції аксесуарів для завершеного образу ванної кімнати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Стакан |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴









