Аксесуари Inspire V2.0 – ще одна відсилання до Hi-Tech дизайну;
Обтічна форма і стильні елементи з ультратонкого надміцного скла нагадують сучасні смартфони зовні і тактильно;
Максимальна наповненість колекції аксесуарів для завершеного образу ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Місткість рушників | 1 |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Вішалка |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴









