Змішувач для душа Am.Pm Tender F45А20000 - це поєднання лаконічного дизайну та інноваційних технологій, які роблять повсякденне життя комфортної. Модель чудово вписується в сучасний інтер'єр ванної кімнати. За рахунок наявності керамічного картриджа SoftMotion 35 мм забезпечується оптимальна регулювання температури води. Виріб витримує перепади тиску в системі водопостачання, що гарантує його довговічність. Корпус змішувача виготовлений за технологією цільного лиття з високоміцної латуні. Унікальне покриття Everlast підвищує міцність виробу вдвічі. Бездоганний блиск і міцність покриття забезпечена стандартом Chrome plating standard NSS 80H. Окрема гарантія на корпус і покриття становить 10 років, що в два рази більше, ніж прийнято за європейськими стандартами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 129 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Tender |
- Ціна: 5 529 ₴






