Брутальний і трендовий дизайн: унікальна шестигранна форма виділяється серед подібних стандартних змшувачів у доступному ціновому сегменті.
Неперевершена функціональність, не характерна для аналогів у ціновому сегменті: аератор насичує потік води повітрям, запобігаючи розбризкуванню.
Ексклюзивна розробка: спеціально спроектований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.
Точна інженерія для Вашего комфорту: завдяки обширній зоні руху ручки керувати температурою води ще простіше
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.13 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 138 мм |
| Висота виливу | 78 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 34 мм |
| Довжина виливу | 102 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 529 ₴









