Брутальний і трендовий дизайн: унікальна шестигранна форма виділяється серед одноманітних стандартних змішувачів в доступному ціновому сегменті.
Витончений і динамічний змішувач Gem поєднує в собі вишуканий зовнішній вигляд і максимальну практичність.
Ексклюзивна розробка: спеціально спроектований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує широку зону руху ручки для оптимальної регулювання температури і напору, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.
Точна інженерія для Вашого комфорту: завдяки великій зоні руху ручки управляти температурою води ще простіше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Висота виливу | 106 мм |
| Глибина | 138 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 34 мм |
| Довжина виливу | 99 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 529 ₴











