| Вперше модний дизайнерський змішувач в доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною. Максимальний комфорт: плавне обертання поворотного виливу в будь-якому напрямку забезпечує неперевершене задоволення від використання і зручність в роботі на кухні. Ексклюзивна розробка: спеціально спроектований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм, забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску. Розроблен згідно ваших потреб та особливостей простору. Високий вилив змішувача Like ідеально підійде для будь-якої раковини та допоможе вам з легкістю наповнити великі ємкості. Турбота про безпеку: виготовлений з екологічної та безпечної латуні, зі зниженим вмістом свинцю. Надійність 700%. Протестований на 500 000 циклів включення, що у 7 разів перевищує європейські стандарти. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Сатин |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Висота виливу | 270 мм |
| Висота | 383 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 188 ₴










