Тумба з раковиною, підвісна, 80 см, 2 ящика AM.PM M85-FHX0802-WC0802WG38 X-Joy
26 858 ₴
- В наявності
- Код: M85-FHX0802-WC0802WG38
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблі AM.PM X-JOY - сучасний європейський дизайн в стилі мінімалізм. Комплект меблів оснащений зручною і функціональною керамічною раковиною з глибокою чашею.
Максимально зручні інтегровані в фасад фрезеровані ручки.
Трендова комбінація білих глянцевих фасадів і вставок антрацит.
Покриття в 7 шарів поліакриловими емалями захищає меблі від впливу вологи і підтримує первісний колір продукту протягом усього терміну служби. Підвісна конструкція виглядає ефектно і вимагає меншого часу на прибирання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 19 кг |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Раковина | порцеляна |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 858 ₴










