Тумба з раковиною, підлогова, 80 см, 1 ящик, 2 дверки AM.PM M85-FSX8053-WC0803WG38 X-Joy
Меблі AM.PM X-JOY - сучасний європейський дизайн в стилі мінімалізм. Комплект меблів оснащений зручною і функціональною керамічною раковиною з глибокою чашею.
Максимально зручні інтегровані в фасад фрезеровані ручки.
Трендова комбінація білих глянцевих фасадів і вставок антрацит.
Покриття 7 шарів поліакриловими емалями захищає меблі від впливу вологи і підтримує первісний колір продукту протягом усього терміну служби. Підвісна конструкція виглядає ефектно і вимагає меншого часу на прибирання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16 кг |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Раковина | порцеляна |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 145 ₴










