| Кухонний змішувач АМ.РМ з вбудованим каналом для питної води успішно поєднує в собі два в одному. Завдяки прогресивної технології Fresh Boost при обертанні ручки на 90 градусів ви можете насолоджуватися чистою водою з фільтра. Якщо ж Вам потрібна звичайна вода, змішувач управляється звичним способом. Також, конструкція, що поєднує в собі 2 в 1, економить місце і надає кухні охайний вигляд без зайвих елементів. Ультрасучасний стиль змішувача - Dynamic Organic - це природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 248 мм |
| Глибина | 364 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 296 ₴







