Змішувач для раковини, високий AM.PM F90E92000 Gem
Гексагональні форми та сучасний європейський дизайн.
Змішувач Gem обладнаний спеціально спроектованим для AM.PM керамічним картриджем SoftMotion 35 мм, який забезпечує оптимальну регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.
Широка амплітуда ручки дозволяє точно налаштовувати ту температуру, яка зручна саме вам.
Аератор насичує воду киснем, економлячи ресурс і запобігаючи розбризкуванню.
Турбота про безпеку: виготовлений з екологічною і безпечною латуні з пониженим вмістом свинцю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 281 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 150 ₴









