| Винятковий дизайн, до якого хочеться доторкнутися від всесвітньо відомого агентства Brandis, Німеччина. Точна інженерія для Вашого комфорту: завдяки великій зоні руху ручки управляти температурою води стало ще простіше. Змішувач Sunny обладнаний спеціально спроектованим для AM.PM керамічним картриджем SoftMotion 35 мм, який забезпечує оптимальну регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску. Корпус смесителя Sunny изготовлен по принципу цельного литья из латуни. Покрытие Everlast – вдвое превышает отраслевые стандарты по прочности и износостойкости. Ювелирный блеск и прочность покрытия достигаются по стандарту Chrome plating standard NSS 80H. Отдельная гарантия на корпус и покрытие – 10 лет, в два раза больше чем принято по европейским стандартам |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 111 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sunny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 528 ₴










