Дзеркало з підсвічуванням, ІЧ-сенсором і системою антизапотівання, 100см AM.PM Spirit 2.0 M71AMOX1001SA
Вивірений геометричний дизайн: ідеально рівні поверхні у поєднанні з чіткими гранями.
Рівне розсіяне світло LED-підсвічування ідеально для нанесення макіяжу.
Інфрачервоний сенсорний вимикач дозволяє регулювати яскравість жестом руки без дотику до самої поверхні дзеркала.
Функція антизапотівання створює всі умови для використання дзеркала відразу після прийняття душу.
На дзеркало нанесена протиосколкова захисна плівка, що робить ванну кімнату безпечною для дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Алюміній |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.0 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 900 ₴







