Змішувач, що монтується у стіну з гігієнічним душем і полицею AM.PM Like F0202600
| Найширший спектр можливостей з інноваційним багатофункціональним змішувачем з гігієнічним душем від АМ.РМ! Змішувач оснащений прогресивним картриджем, рух якого відбувається в одній площині, роблячи управління максимально комфортним. Гігієнічний душ зафіксовано безпосередньо в самому змішувачі, що економить простір і виглядає лаконічно. Щоб включити змішувач, дістаньте гігієнічну лійку і поворотом її власника увімкніть пристрій. При натисканні на спеціальну кнопку на самій лійці починається подача води. Весь продукт являє собою зручну поличку, на якій можна розмістити все, що необхідно вам під рукою. На інтегрованому тримачі можна розміщувати туалетний папір, а на гачку - рушник. Вбудований обмежувач температури дозволить уникнути опіку. Поєднання рукоятки і утримувача для гігієнічного душу мінімізує ризик забути перекрити воду в змішувачі. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 233 мм |
| Ширина | 269 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 131 мм |
| Держатель для душової лійки | Да |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Донний клапан | Немає |
| Душовий шланг | Да |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Колекція | Like |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 832 ₴










