| Змішувачі X-Joy – по-справжньому дизайнерські продукти в своєму ціновому сегменті. Розроблені дизайн-агентством Brandis, в 2019 році змішувачі були удостоєні престижної премії Red Dot Design Awards, знака якості, відомого всьому світу. Змішувач X-Joy обладнаний спеціально спроектованим для AM.PM керамічним картриджем SoftMotion 35 мм, який забезпечує оптимальну регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску. Покриття Everlast – вдвічі перевищує галузеві стандарти по міцності і зносостійкості. Ювелірний блиск та міцність покриття досягаються за стандартом Chrome plating standard NSS 80H. Окрема гарантія на корпус і покриття – 10 років, в два рази більше ніж прийнято за європейськими стандартами. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Метал |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 386 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | X-S Joy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 525 ₴










