| Тотальний дизайн в дії: всі деталі душової системи - від пропорцій ручного і верхнього душів до малюнка розташування форсунок на лейках. Преміальні розміри і продумані деталі: збільшений діаметр душових лійок (верхній душ 254 мм і ручний душ 120 мм) дозволить відчути переваги тропічного душу, тоді як збільшена довжина шланга 1750 мм забезпечить свободу рухів під час прийняття душу. Телескопічна поворотна штанга регулюється по висоті в діапазоні від 1030 до 1460 мм, забезпечуючи комфорт для людей будь-якого зростання, а кульовий шарнір в тримачі верхнього душа дозволяє регулювати кут його нахилу. Змішувач виконаний у вигляді полички. Чистий дизайн без зайвих деталей: перемикач розташований за ручкою настройки температури і дозволяє змінювати джерело потоку води від ручної лійки і виливу до верхнього душа. Змішувач виконаний у вигляді полички. Чистий дизайн без зайвих деталей: перемикач розташований за ручкою настроювання температури і дозволяє змінювати джерело потоку води від ручної лійки і виливу до верхнього душу. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Ручний душ | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1460 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 569 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 388 ₴










