| Трендовий дизайн: чіткі, але разом з тим витончені, які запам'ятовуються з першого погляду продукти. Унікальний малюнок діаметр форсунок – дизайн забезпечує максимум задоволення від душу і рівномірний розподіл води при будь-якому натиску. Продумані деталі для зручності використання: шарнірне з'єднання захищає душовий шланг від перекручування, що регулюється в трьох площинах утримувач ручного душу функція Rub&Clean для легкого очищення душових форсунок. Один режим ручного душу. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.54 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Комплектація | |
| Душова штанга | Так |
| Ручний душ | Так |
| Шланг | Так |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Система очищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 049 ₴










