
Душова шторка для ванни, прозоре скло 80х140 см AM.PM WU90BS-080-140CT Gem
10 042 ₴
- В наявності
- Код: WU90BS-080-140CT
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шторка на борт ванни Gem виконана у відповідному всієї колекції дизайні: чисті межі, чіткі форми і бездоганний стиль.
Фіксована перегородка встановлюється на будь-ванни бренду.
Загартоване безпечне скло товщиною 8 мм вбудовано в алюмінієвий вологостійкий профіль, що гарантує довгу службу продукту.
На 100% захищає від розбризкування і запобігає скупченню води за межами ванни.
Ідеальне хромове покриття надає продукту стильний зовнішній вигляд, а також захищає від корозії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Спосіб установки | На ванну |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Прозоре |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром матовий |
| Колір скла | Безбарвний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 042 ₴


