Душова шторка для ванни 100х140 см, поворотно-складна AM.PM WU80BS-100-140CT Like
Вперше в доступному ціновому сегменті - преміальний дизайн Dynamic Organic.
Загартоване безпечне скло товщиною 4 мм вбудовано в алюмінієвий вологостійкий профіль, що гарантує довгу службу продукту.
Душова шторка на 100% захищає від розбризкування і запобігає скупченню води за межами ванни.
Перегородка складається з 4 складних частин для максимальної зручності використання.
Ідеальне хромове покриття надає продукту стильний зовнішній вигляд, а також захищає від корозії.
Шторка універсальна і встановлюється на будь-яку з ванн бренду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість секцій | 4 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття | Складана |
| Спосіб установки | На ванну |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Тип скла | Прозоре |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром матовий |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Матовий хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 121 ₴









