Дзеркало універсальне з контурним Led-підсвічуванням, годинником і косметичним дзеркалом, 100 см AM.PM
Ультрамодний лаконічний дизайн дзеркал Gem від власної студії дизайну AM.PM Design підійде до інтер'єру будь-якої ванної кімнати. Преміальний функціонал в колекції доступного цінового сегмента: вбудоване косметичне дзеркало, збільшує зображення, годинник і прямо під склом - завжди на виду.
Посилена LED-підсвічування по периметру забезпечує відмінне розсіяне освітлення і відсутність тіней. Термін служби світлодіодів складає більше 30 000 годин.
Прихований механічний вимикач зберігає естетичну цілісність дизайну дзеркала, а також гарантує відсутність відбитків пальців на дзеркальній полотні.
Дзеркальне полотно преміальної якості виробництва Бельгії. Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Наявність декоративної підсвітки | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Алюміній |
| Стан | Нове |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Ширина | 1000 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 574 ₴







