Душова система AM.PM F0785C900 Sunny
Тотальний дизайн в дії: усі деталі душової системи – від пропорцій ручного і верхнього душів до малюнка розташування форсунок на лейках – підпорядковані єдиній дизайн-концепції колекції Sunny.
Інтенсивний напір навіть при низькому тиску в системі: інноваційна функція Air In збільшує напір вдвічі, при цьому скорочуючи витрату води на 30%. Результат – економія коштів, турбота про екологію, а головне – непередаване задоволення від прийняття душу.
Діаметр душових лійок (верхній душ 220 мм ручний душ 110 мм) дозволить відчути переваги тропічного душу навіть в стандартній ванній, тоді як збільшена довжина шланга 1750 мм забезпечить свободу рухів під час прийняття душу. Продумані деталі для зручності використання: поворотна телескопічна штанга регулюється по висоті в діапазоні від 1030 до 1460 мм, забезпечуючи комфорт для людей будь-якого зросту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Стан | Новий |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Вилив | Так |
| Ручний душ | Так |
| Змішувач | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1460 мм |
| Довжина | 552 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sunny |
- Ціна: 16 656 ₴











