Колекція Space повністю відповідає своїй назві. Обтічні лаконічні форми за мотивами космічного корабля, сяюче покриття і неймовірно слухняне управління.
- Космічний дизайн: стилістика змішувача Space відсилає нас до сай-фай естетиці завдяки плавним лініям і масивної конструкції.
- Ідеальне управління: керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне керування ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури і потужності потоку.
- Безупречный внешний вид: покрытие High Gloss превышает рекомендуемые стандарты прочности и гарантирует ювелирный блеск продукта на срок более 10 лет.
- Экономия ресурса: уникальная разработка Damixa, аэратор EcoSave, насыщает струю воды воздухом, что позволяет сократить расход практически в два раза.
- Длительная гарантия: продукт прослужит вам минимум 10 лет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 114 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 187 мм |
- Ціна: 4 596 ₴








