Датський дизайн за доступною ціною!
Спеціальний картридж, адаптований до умов наших водопровідних мереж.
Комфортне керування змішувачем, які пройшли європейську сертифікацію! Змішувачі колекції Palace ONE відрізняються обтічними формами, вони великі і зручні, мають зручний кут нахилу аератора.
Гарантія збільшується до 10 років з дати продажу в тому випадку, якщо у перший місяць після закінчення перших п'яти років змішувач проходить сервісне обслуговування в авторизованому сервісному центрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 0.119 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 109 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 548 ₴




