Змішувачі колекції Origin Balance грають на контрастах, тим самим задаючи динаміку всьому приміщенню. Стильне поєднання хрому з глибоким чорним або матовим білим додасть яскравості вашій кухні. Одноважільний механізм з поворотним виливом прослужить довше аналогів інших виробників.
- Гармонія протилежностей: чорна ручка в поєднанні з хромовим виливом С-подібної форми виглядає виграшно і ефектно.
- Ідеальне управління: керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне керування ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури і потужності потоку.
- Бездоганний зовнішній вигляд: покриття High Gloss перевищує рекомендовані стандарти міцності і гарантує ювелірний блиск продукту на термін понад 10 років.
- Економія ресурсу: унікальна розробка Damixa, аератор EcoSave, насичує струмінь води повітрям, що дозволяє скоротити витрату практично в два рази.
- Тривала гарантія: продукт прослужить вам мінімум 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 363 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 113 мм |
- Ціна: 3 504 ₴









