Душова система колекції Palace Evo – справжній предмет декору для ванної кімнати. Вона не тільки відповідають обраному стилю, але і задовольнять любог.о вимогливого користувача своєю функціональністю.
- Дизайнерське виконання: м'які і плавні форми будуть ідеально поєднуватися з лініями класичних інтер'єрів і стануть центром тяжіння у ванній кімнаті в стилі мінімалізм.
- Ефект тропічної зливи: скористайтесь верхнім душем для максимального задоволення водними процедурами.
- Зручність використання: лійка діаметром 100 мм і найбільш комфортним режимом потоку води дійсно піклується про вашу гігієни.
- Ідеальне управління: керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне керування ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури і потужності потоку.
- Бездоганний зовнішній вигляд: покриття High Gloss перевищує рекомендовані стандарти міцності і гарантує ювелірний блиск продукту на термін понад 10 років.
- Тривала гарантія: продукт прослужить вам мінімум 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал душової системи | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Вилив | Так |
| Ручний душ | Так |
| Змішувач | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1606 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
- Ціна: 10 010 ₴










