пульт дистанційного керування
режими: душ для задньої частини тіла, дамський душ і масажний душ
індивідуальне регулювання температури води, фена, поверхні сидіння, а також положення і потужності форсунки
самоочищаєма форсунка
2 індивідуально регульованих профілю користувача
Кріплення в комплекті.
Вага 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Висота | 146 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність мікроліфта | Так |
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Колір | Білий |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 169 ₴





