Мінімалістичний дизайн колекції Origin Bit знаходить відображення в простих геометричних формах і плавних лініях. Найбільша колекція наповнена вражає своєю ергономічністю і різноманітністю функцій.
Універсальність, яку ви шукали: чітко вивірені пропорції продуктів роблять їх максимально комфортними у використанні на раковинах будь-якого розміру. Колір White виглядає стильно і відмінно поєднується з іншими предметами інтер'єру.
Ідеальне управління: керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне керування ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури і потужності потоку. Економія ресурсу: унікальна розробка Damixa, аератор EcoSave, насичує струмінь води повітрям, що дозволяє скоротити витрату практично в два рази. Тривала гарантія: продукт прослужить вам мінімум 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 3 205 ₴










