Дизайн від бюро AM.PM: ванна виконана в сучасному стилі і спроектована з урахуванням максимального комфорту для будь-якої ванної кімнати.
Якість: ванни AM.PM Gem виробляються з високоякісних європейських матеріалів, для армування ванн використовується смола без використання стиролу (відсутність запаху, шкідливих виділень, підвищена міцність).
Додаткові аксесуари для ванн Gem: фронтальна панель W90A-170-070W-P, суцільнозварний каркас W90A-170-070W-R
Гарантія 15 років
Преміальні технології і матеріали: литтєвий акрил, вакуумна формовка листа в алюмінієвих формах
Довше зберігає тепло
На 30% міцніше стандартного армування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Кількість осіб | 1 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об`єм | 171 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 276 ₴










